Të drejtat dhe obligimet e refugjatëve në Finlandë

about
author
contributor
inLanguage
 • sq
isPartOf
name
 • Të drejtat dhe obligimet e refugjatëve në Finlandë
P60049
translationOfWork

Instances

Të drejtat dhe obligimet e refugjatëve në Finlandë

datePublished
 • 1994
description
 • kuvitettu
identifier
 • propertyID: FI-FENNI value: 368241
 • propertyID: FI-MELINDA value: 000768713
 • propertyID: skl value: fx368241
isbn
 • 951479544X
isPartOf
name
 • Të drejtat dhe obligimet e refugjatëve në Finlandë
numberOfPages
 • 31 s.
P60048
P60050
publication
 • location: Helsinki organizer: Ministria për mbrojte sociale dhe shëndetësore, zyra për çështje të refugjatëve Painatuskeskus [jakaja
publisher
 • Ministria për mbrojte sociale dhe shëndetësore, zyra për çështje të refugjatëve
 • Painatuskeskus [jakaja

Download this resource as RDF: